Повітряні теплові насоси

Profik-Air Light

Profik-Air Flex-i 4-8 квт

Profik-Air Flex

Повітряний тепловий насос купити в Україні недорого

Епоха газового та електричного опалення – стрімко наближається до свого фіналу, поступаючись місцем більш сучасним та ефективним системам опалення, таким, як повітряний тепловий насос для обігріву будинку.

Якщо Ви також хочете йти в ногу з часом та використовувати всі переваги, які дарує опалення тепловим насосом повітря – повітря, компанія Profic engineering рада вітати Вас на своєму сайті! Тут Ви знайдете найефективніші та найвигідніші сучасні рішення для комфортного мікроклімату Вашого будинку.

Купити тепловий насос повітря - повітря в Україні

На сьогоднішній день, опалення тепловим насосом повітря - повітря стрімко набирає популярності в Україні. Комфортна система, яка замінює не тільки опалювальні прилади, але також кондиціонер та водонагрівач – приваблює своєю зручністю, енергоефективністю, а також вигодою купівлі та використання. Що ж таке повітряний тепловий насос, купити в Україні який за найвигіднішою ціною Ви можете в нашій компанії?

Тепловий насос повітря - повітря ціна в Україні

Найчастіше повітряний тепловий насос для обігріву будинку, як і кондиціонер, складається з двох блоків – зовнішнього та внутрішнього, що забезпечує безшумну роботу пристрою. Крім того:

  • Повітряний тепловий насос має діапазон робочих температур, що ідеально підходить для нашого клімату — від мінус 15 градусів до плюс 46 градусів за Цельсієм, отже, здатний обігрівати приміщення взимку — і охолоджувати влітку
  • Система швидко та легко встановлюється, при цьому не вимагає дозвільної документації та обладнання димоходу
  • Енергоефективність повітряного теплового насоса – А+
  • Пристрій здатний проводити самодіагностику та оснащений системою онлайн моніторингу через Інтернет – з будь-якої точки світу.

А також, ще одна перевага, якою може похвалитися тепловий насос повітря - повітря – ціна покупки пристрою та вигода його використання у порівнянні зі стандартними системами опалення, що працюють на газі чи електроенергії.

Купити тепловий насос повітря - повітря від виробника в Україні

Якщо у Вас залишилися сумніви чи питання щодо принципів та ефективності роботи обладнання, представленого на нашому сайті, – звертайтесь! Наші дружні та грамотні консультанти із задоволенням пояснять Вам принципи роботи теплових насосів та іншої продукції компанії, а також допоможуть підібрати найефективніше та найвигідніше рішення для Вашого конкретного випадку.

Компанія «Profic engineering» буде рада бачити Вас серед своїх клієнтів! Ласкаво просимо та приємних покупок!