Геотермальні теплові насоси
Profik-Geo Cube 11-23 квт

Profik-Geo Cube 4-20 квт

Profik-Geo Slim 11-23 квт

Profik-Geo Slim 4-20 квт

Profik-Geo MegaCube

Profik-Geo MegaCube

Геотермальний тепловий насос купити в Україні недорого

Облаштовуючи приватний будинок, хочеться досягти не меншого комфорту та затишку, ніж у звичайній міській квартирі. Проте, основна складова домашнього комфорту, — якісне та ефективне опалення, — у приватному будинку коштує чималих грошей.

Що робити, якщо звичні та вже застарілі електричні та газові системи опалення — в умовах приватного будинку довели свою дорожнечу та неефективність?

Компанія «Profic engineering» пропонує Вашій увазі геотермальний тепловий насос для опалення будинку — сучасне, екологічне рішення, яке є найбільш ефективною системою опалення для приватного будинку.

Купити геотермальний насос від виробника

Можливість використовувати та примножувати енергію надр землі – стала справжнім проривом у сфері опалювальних систем. Геотермальний тепловий насос для опалення будинку отримує тепло з верхніх шарів ґрунту, що прогріваються сонцем, не використовуючи додаткових енергоресурсів. Тепловий насос земля - вода здатний комфортно опалювати та охолоджувати Ваш будинок, а також забезпечити Вас гарячою водою незалежно від сезону: і взимку, і влітку він працює максимально ефективно. Крім того, використовуючи тепловий насос земля - вода, Ви не тільки отримуєте вигідний та ефективний спосіб підігріву води, кондиціювання та опалення будинку, але й дбаєте про природу, знижуючи світове споживання енергоресурсів.

Геотермальний тепловий насос ціна

Якщо Ви хочете купити геотермальний насос в Україні — ласкаво просимо до «Profic engineering»! Наша компанія виробляє теплові насоси з 2010 року: ми є досвідченими професіоналами у цій сфері. Теплові насоси, вироблені нашою компанією, створені з найякісніших європейських матеріалів та комплектуючих, сертифіковані та мають офіційну гарантію у 3 роки. Купуючи у нас, Ви можете бути впевнені у високій якості та найвигіднішій ціні на теплові насоси.

Геотермальний тепловий насос купити в Україні з гарантією

Бажаєте дізнатися більше про геотермальний тепловий насос – ціна, ефективність, порядок встановлення? Звертайтесь до нас! Наші грамотні та доброзичливі консультанти із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання та допоможуть вибрати найефективніше та найвигідніше обладнання, що найкраще підходить під Ваш запит.

Ласкаво просимо та приємних покупок!